Witaj w naszej Bacówce Ładowanie
zawartości strony...
Gotowe!
menu
Atrakcje
Atrakcje
Atrakcje wewnętrzne
 • Sala zabaw
Do dyspozycji dzieciaków oddajemy salę zabaw. Staramy się, aby każdy nawet najmniejszy gość mógł znaleźć tam kącik dla siebie i przenieść się w kolorowy świat. Mnóstwo kredek, pisaków i kolorowanek, które pozwolą dać ponieść się fantazji! Zarówno dzieci kochające zabawy ruchowe jak i artyści szukający rysunkowych przygód. Drewniany plac zabaw, huśtane koniki na biegunach i rozmaite gry zabiorą maluchy w świat beztroski i zabawy.

 • Pokój klocków

Największym zainteresowaniem cieszy się pracownia klocków, gdzie każdy mały inżynier może zaprojektować i zbudować swoje dzieło. Żeby nikt się nie nudził, przygotowaliśmy nieco bardziej skomplikowane zabawki. Każda półka zapełniona jest po brzegi klockami.

 • Kids concierge

 Oto przyjaciel Twojego dziecka - dziecięcy Concierge, który jest do dyspozycji najmłodszych gości naszego hotelu. Animacja dla dzieci, kompleksowa opieka, zajęcia edukacyjne, gry i zabawy, mnóstwo uśmiechu i szaleństwa.

 • Passport Republic of Bacówka Radawa & SPA

 

Pierwszy dokument dziecka. Baw się, zbieraj pieczątki, jedz zdrowo i otrzymuj specjalny medal od Bacusia.

 

 • Salakinowa

Bezpośrednio przy Sali zabaw dla dzieci znajduje się KINO, które o każdej porze dnia serwuje dużą dawkę animowanych filmów. Miłośnicy gier też znajdą coś dla siebie – konsole i duży wybór gier dostępny w Sali kinowej. Jeśli jednak wolicie zrobić sobie seans filmowy w swoim pokoju to nic nie stoi na przeszkodzie. Nasza wypożyczalnia filmów i bajek dostępna jest w recepcji, a każdy z apartamentów posiada odtwarzacz DVD.

 • Kącik małego czytelnika

Kto powiedział, że książki przeszły do historii? Chyba ktoś, kto nigdy nie poczuł zapachu świeżego druku, nie dotknął gładkiej okładki ulubionej lektury i ten kto nigdy nie przeżył przygody razem ze swoim książkowym bohaterem. Chcąc wskrzesić w najmłodszych chęć czytania książek stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy maluch znajdzie dla siebie odpowiednią lekturę. Bajki, książki i książeczki - to wszystko dla naszych najmniejszych czytelników! Aby czas czytania upłynął miło i przyjemnie Bacówka Radawa SPA przygotowała wygodne poduchy. Dla leniuszków mamy coś specjalnego - Audiobooki i słuchawki czekają w Kąciku Małego Czytelnika, który znajduje się w lobby hotelowym na I piętrze.

 • Audiobook

Bacuś znalazł sposób, jak umilić podróż dzieciaków do domu po aktywnemu odpoczynku w Bacówce Radawa & SPA****. Dla wszystkich maluchów niezwykły super płuszak nagrał Audiobook z opowieścią o swoich letnich przygodach w naszym Hotelu. Kupić Audiobook można w Recepcji Hotelowej.

 • Maskotki - Bacuś i jego ferajna!

Każdy maluch zatęskni za Bacusiem naszą pluszową, 2-metrową maskotką, która w trakcie pobytu będzie bawiła, rozśmieszała i sprawiała, że na każdej buzi zarysuje się wielki uśmiech! Razem z Bacusiem dzieciaki będą bawiły Angry Birds oraz Minionek.

 • Koszulki Bacówkowe
Młodzi kreatorzy mody zapowiadają nową kolekcję ubrań! Dzięki pomysłom najmłodszych gości Bacówki Radawa SPA powstała kolekcja wygodnych t-shirtów. Kolorowe koszulki z nadrukami wesołych owiec można nabyć w recepcji.
 • Biliard, piłkarzyki
Atrakcje zewnętrzne
 • Place zabaw

Na terenie naszego Hotelu dzieciaki mają dużo miejsca na gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dostępnych jest mnóstwo placów zabaw, piaskownic, zjeżdżalni oraz innych atrakcji.

 • Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Spływy kajakowe są idealnym sposobem na aktywny wypoczynek i bliski kontakt z przyrodą. W naszym Hotelu można wynająć kajaki i cieszyć się przepiękną naturą płynąc rzeką Lubaczówką.

 • Wypożyczalnia rowerów

Rowery, rowerki, quady i jeździki! Promujemy aktywny tryb życia naszych Gości. Na terenie Bacówki mamy przygotowane rowery miejskie, rowerki dla dzieci, foteliki i przyczepkę! Kosze piknikowe zapewnią fantastyczną wycieczkę rowerową i obcowanie z naturą w lasach sosnowych!

 • Zagroda z owieczkami

Jak na prawdziwą Bacówkę posiadamy owieczki, które stanowią atrakcje dla dzieci. Karmę dla owieczek można kupić w Recepcji Hotelowej.

 • Króliczarnia

Malutkie puchate króliczki zamieszkali po sąsiedzku z owieczkami i stanowią kolejną atrakcje dla maluszków.

 • Basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą

Basen zapewni w upalne dni dużo orzeźwienia i zabawy. Dla najmłodszych mamy specjalnie przygotowany brodzik.