Witaj w naszej Bacówce Ładowanie
zawartości strony...
Gotowe!
menu
Restauracja Menu
logo

Restauracja Menu

Restauracja Ferula jedną ze 100 najlepszych w Polsce!

Poland 100 Best Restaurants - przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce wyróżnił kolejną restaurację na Podkarpaciu. Tym razem restauracja Ferula w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** została uznana za jedną z najlepszych restauracji nie tylko w naszym regionie, ale i na terenie całej Polski.

Wdrażana od samego początku istnienia restauracji idea, stała się podstawą, aby ubiegać się o prestiżowy certyfikat Slow Food Polska.
Dla najmłodszych Gości mamy specjalnie przygotowane menu w kształcie Tableta. W każdy weekend zapraszamy dzieci na kulinarne szaleństwo w "Kąciku łasucha" oraz na zdrowe drinki z wykorzystaniem naturalnych składników.
W ofercie Hotelu mamy także pobyty w apartamentach zewnętrznych oraz pokojach hotelowych wraz z wyżywieniem. Do dyspozycji Państwa strefa SPA.
Organizujemy imprezy firmowe, konferencje, wesela, przyjęcia rodzinne, chrzciny, komunie, wieczory panieńskie oraz kawalerskie.
Jak na prawdziwą Bacówkę przystało posiadamy owieczki, które stanowią atrakcje dla dzieci.
W Hotelu Bacówka Radawa & SPA mamy do dyspozycji Gości Klimatyczną Restaurację – Ferulę (50 miejsc) oraz Salę Bankietową Parzenicę (200 miejsc).


Załączniki do pobrania