Witaj w naszej Bacówce Ładowanie
zawartości strony...
Gotowe!
menu
USŁUGI DODATKOWE
logo

USŁUGI DODATKOWE

 • Rowery - do wypożyczenia dla naszych gości, również rowerki dziecięce, krzesełko oraz przyczepkę. Koszt jednego roweru: 8 PLN/h lub 40 PLN/cały dzień.
 • Sprzęt tenisowy - w cenie 30 PLN/2h. 
 • Kajaki, którymi mogą Państwo przepłynąć urocząć rzeką Lubaczówką. Koszt wypożycenia kajaku: 30 PLN/2h.
 • Basen zewnetrzny -  w trakcie wakacji nie jest dotępny dla osób nie korzystających z pobytu w hotelu.
 • Strefa Relaksu - Oferujemy saunę fińską, jacuzzi, grotę solną, zewnętrzną balię z gorącą wodą oraz zewnętrzne tarasy wypoczynkowe. Koszt za osobę: 50 PLN/2h. Dla gości hotelu wstęp wliczony w cenę noclegu.
 • Siłownia - która jest dostępna dla naszych gości i wszystkich pasjonatów zdrowego trybu życia! Dla gości hotelu korzystanie z siłowni wliczone jest w cenę pobytu, a dla wszystkich chętnych istnieje możliwość wykupienia wstępu jednorazowego lub karnetów wielokrotnego wstępu. Siłownia jest czynna codziennie w godzinach 09:00 - 22:00.
 • Rodzinny piknik w Bacówce
  Super opcja dla całej rodziny! Zgłoś nam, że wybierasz się na piknik, a my przygotujemy dla Ciebie kosz piknikowy. Zamówienie należy złożyć minimum 3 godziny wcześniej. Do w pełni wyposażonego kosza piknikowego dołączamy koc oraz naczynia jednorazowego użytku. Chcesz zrealizować dalszy wypad piknikowy? Bacówka Radawa ma do zaoferowania Garbusa piknikowego. Garbus Volkswagen Beetle daje możliwość lepszego poznania okolic hotelu! Cena: 3 godz. - 300 zł
 • Szklarnia Zielarnia Czyli Bacówka Radawa SPA GARDEN 
  Pamiętacie zapach świeżych ziół, które wisiały w kuchni u dziadków? Ten zapach zawsze kojarzy mi się z miłością, rodziną i niezwykłą atmosferą jaka okrywała ciepły dom na wsi. Dzisiejsze zabiegane życie pozwala tylko myślami na powrócenie do czasów kiedy z uśmiechem na buzi wbiega- łam do drewnianego ganku, gdzie czekało na mnie świeżo upieczone pieczywo posmarowane twarogiem i posypane pietruszką z babcinego ogródka. Nasza bacówkowa szklarnia ma nam przypomnieć o tradycji oraz dzieciństwie. Zioła i kwiaty, które rosną w naszym ogrodzie są używane przez naszego szefa kuchni w posiłkach, które serwujemy w restauracji. Ponad wszystko stawiamy sobie świeżość oraz jakość podawanych potraw. Oprócz tradycyjnej roli jaką pełni nasza szklarnia jest jeszcze jedna. Wokół szklanego domu dla roślin usytuowaliśmy miejsca wypoczynku, gdzie każdy gość będzie mógł zatopić się w lekturze i wypić pyszną kawę. A przy tych wszystkich przyjemnościach możemy delektować się świeżym powietrzem w zielonym ogrodzie.