Witaj w naszej Bacówce Ładowanie
zawartości strony...
Gotowe!
menu
Umowa Korporacyjna
logo

Umowa Korporacyjna

Wychodząc naprzeciw dużym i małym firmom oferujemy specjalne umowy korporacyjne dające wiele możliwości naszym stałym kontrahentom. Jest to gwarancja najniższych cen, a do tego otrzymują Państwo wiele atrakcyjnych zniżek i dodatkowych benefitów.


Umowa korporacyjna tworzona jest zawsze indywidualnie dla każdej firmy w trosce o idealne dopasowanie jej do Państwa potrzeb, jednocześnie zapewniając najwyższy standard usług. Umowę korporacyjną traktujemy jako okazane nam zaufanie i zadowolenie z naszej oferty, dlatego nie jest ona absolutnie zobowiązująca do minimalnej lub maksymalnej ilości wykorzystywanych noclegów - mają Państwo pełną dowolność w planowaniu pobytu w Bacówce.

Taka współpraca z Bacówką daje firmom możliwość nie tylko uzyskania preferencyjnych stawek na noclegi służbowe, ale również zniżek dla pracowników, którzy chcą wyjechać na wakacje taniej - dzięki tej możliwości Firma może oferować swoim pracownikom dodatkowy benefit.


Wielkość firmy nie ma znaczenia, wszystkich naszych kontrahentów traktujemy z równym zaangażowaniem. Zapraszamy do kontaktu z jednym z przedstawicielem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje wstępną umowę, dzięki której będą mogli Państwo zapoznać się z tą wyjątkową ofertą.

marketing@bacowkaradawa.pl
tel. 16 736 11 29, 531 531 091