Witaj w naszej Bacówce Ładowanie
zawartości strony...
Gotowe!
menu
Umowa Korporacyjna
logo

Umowa Korporacyjna

Wychodząc naprzeciw dużym i małym firmom oferujemy specjalne umowy korporacyjne dające wiele możliwości naszym stałym kontahentom. Jest to gwarancja zawsze najniższych cen a do tego otrzymują Państwo wiele atrakcyjnych zniżek i dodatkowych benefitów.

Umowa korporacyjna jest zawsze indywidualnie tworzona dla poszczególnych firm w trosce o stworzenie perfekcyjnie dopacowanej CorpoRate zapewniając Państwu jawyższy standart. Umowę korporacyjną traktujemy jako okazane nam zaufanie i zadowolenie z naszej oferty dlatego nie jest ona absolutnie zobowiązująca do mnimalnej lub maksymalnej ilości wykorzystywanych noclegów - mają Państwo pełną dowolność w planowaniu pobytu w Bacówce. 


        Taka współpraca z Bacówką daje firmom możliwośc nie tylko tańszych noclegów służbowych ale również zniżek dla pracowników, którzy chcą wyjechać na wakacje taniej - dzięki tej możliwości Firma może oferować swoim praconikom dodatkowy benefit. 

Wielkość firmy nie ma znaczenia, wszystkich naszych kontrahentów traktujemy z równym zaangażowaniem. Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych Specjalistów ds. Sprzedaży, który odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje wstępną umowę, dzięki której będą mogli Państwo zapoznać się z tą wyjątkową ofertą. 


marketing@bacowkaradawa.pl
Kontakt ul. Cicha 30A, 37-523 Radawa
woj. Podkarpackie