Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Hotel Bacówka Radawa & SPA**** najbardziej prestiżowym miejscem na wesele
  1. Strona główna
  2. O hotelu
  3. Aktualności
  4. Hotel Bacówka Radawa & SPA**** najbardziej prestiżowym miejscem na wesele

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** najbardziej prestiżowym miejscem na wesele

13 grudnia 2018

Za nami uroczysta Gala III edycji plebiscytu Branży Weselnej, podczas której wręczone zostały statuetki dla najlepszych firm zajmujących się świadczeniem usług weselnych. Nagrodę specjalną za wyjątkową jakość przygotowanej oferty otrzymał Hotel Bacówka Radawa & SPA****.

W plebiscycie udział wzięło ponad 100 firm, które rywalizowały w 6 kategoriach: sala na wesele, restauracja na zaręczyny, zespół muzyczny, DJ, fotografia i filmowanie, fryzjerstwo i kosmetyka, usługi specjalne. W tym roku wręczone zostały również nagrody specjalne, w tym statuetka „Najbardziej prestiżowe miejsce na przyjęcie weselne”, która powędrowała do Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

- Dzień zaślubin to jeden z ważniejszych dni w życiu. Zespół Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** dokłada wszelkich starań, aby czas ten był wyjątkowy i na długo zapadł w pamięci. Klimatyczne wnętrza dostosowane do klimatu wesela stworzą niepowtarzalny nastrój odpowiedni dla tak niezwykłej uroczystości – mówi Rafał Jułga, dyrektor Hotelu.

Bacówka doceniona została za całościową ofertę, w której skład wchodzi klimatyczna sala Parzenica przyjmująca 200 osób oraz nagradzana restauracja Ferula, która znalazła się m.in. w tegorocznej edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska. To wszystko, wraz z profesjonalnie przygotowanym do obsługi przyjęcia weselnego zespołem, to gwarancja udanej uroczystości.

– Zapewniamy pełną obsługę kelnerską, gastronomiczną i techniczną przy organizacji wydarzeń, a nasze sale są wyposażone w projektory, profesjonalne nagłośnienie oraz nastrojowe oświetlenie. Wyjątkowa oprawa przyjęcia oraz dopracowanie najmniejszych detali to nasza specjalność – zapewnia Rafał Jułga.

Hotel do dyspozycji gości oddaje również Strefę Relaksu, która wyposażona jest w basen wewnętrzny i zewnętrzny, jacuzzi, suchą saunę, grotę solną czy zewnętrzną balię wypełnioną gorącą wodą. Wyjątkowe zabiegi relaksacyjne w SPA pozwalają zregenerować ciało zaznać chwili odpoczynku. Przyjęcie weselne uświetnione mogą zostać także przez dodatkowe atrakcje: tort weselny, bufet wiejski, food truck, candy bar czy open bar, które uświetnią każdą zabawę. Hotel słynie również z tego, że jest nastawiony na dzieci, dlatego najmłodszym gościom czas zabawami zapełni profesjonalny Kids Concierge.

Plebiscyt Branży Weselnej organizowany jest przez ogólnopolski branżowy portal ekspertweselny.pl.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij