Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską

12 stycznia 2019

Ewa Chodakowska – najpopularniejsza trenerka fintess w Polsce – przeprowadza wyjątkową zimową metamorfozę w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. W pełnych ruchu i inspiracji zajęciach pozwalających zadbać o zdrowie i sylwetkę w tym chłodniejszym okresie roku, udział biorą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przybyli oni nie tylko z każdego zakątku naszego kraju, ale również z Niemiec, Irlandii, a nawet Nowej Zelandii!

Nikt nie potrafi tak zmotywować do intensywnych ćwiczeń jak „Trenerka Wszystkich Polek”. Popularna trenerka pomogła już wielu osobom zrzucić zbędne kilogramy oraz zadbać o zdrowie. Teraz Chodakowska motywuje do ćwiczeń w Radawie, gdzie w tamtejszym hotelu odbywa się „Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską”.

Każdy dzień metamorfozy rozpoczyna się jogą, która ma rozruszać zastane po nocy ciało oraz przygotować do późniejszych, bardziej intensywnych ćwiczeń. Aktywności fizycznej podczas wydarzenia sprzyja urokliwa okolica hotelu – piękne radawskie lasy sosnowe wprost zachęcają do długich spacerów typu Nordic Walking, do którego sprzęt można wypożyczyć w obiekcie. Świeże powietrze, wyciszenie z dala od miejskiego zgiełku oraz magia okresu zimowego sprawiają, że podczas tygodniowej metamorfozy można zadbać nie tylko o swoje ciało, ale również o spokój ducha.

Punktem głównym każdego dnia są grupowe ćwiczenia z samą Ewą Chodakowską, która potrafi wyciągnąć z uczestników maksimum wysiłku i zaangażowania. I chociaż zadanie to nie należy do łatwych, to z pomocą popularnej trenerki wiele osób skutecznie przekracza swoje własne bariery i osiąga niezwykłe efekty. Po całym dniu intensywnych ćwiczeń do dyspozycji uczestników jest hotelowa Strefa Relaksu, która pozwala na regenerację ciała i przygotowanie go do kolejnych zmagań z własnymi słabościami.

Aby efekty ćwiczeń były jeszcze większe, w ramach tygodniowej metamorfozy organizowane są spotkania z dietetyk Martą Kielak, która na co dzień współpracuje z Chodakowską. Przekazuje ona nie tylko wiedzę z zakresu żywienia człowieka, ale również motywuje do przestrzegania diety pozwalającej osiągnąć cel, jakim jest zdrowie. W programie zaplanowane jest również spotkanie „Poznaj swoje zdrowie”, które poprowadzi Marta Mieloszyk-Pawelec, absolwentka Uniwersytetu de Bourgogne w Dijon na kierunku mikroodżywiania i medycyny zdrowia.

Całe wydarzenie wpisuje się w ideę przyświecającą Hotelowi, który mocno stawia na kontakt z naturą, zdrowy tryb życia, filozofię slow food oraz ekologiczne produkty. Ze względu na zainteresowanie jakim cieszy się zimowa metamorfoza z Ewą Chodakowską nie wykluczone jest, że w przyszłości na terenie hotelu organizowane będą kolejne prozdrowotne wydarzenia.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij