Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Bacówka Shop już otwarty!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Bacówka Shop już otwarty!

01 czerwca 2019

Dzień Dziecka to w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** zawsze wspaniałe święto. Z tej okazji otwieramy nasz wyjątkowy sklep, zawierający nie tylko bacówkowe gadżety, ale również m.in. najważniejsze artykuły do pielęgnacji dziecka.

Bacówka Shop znajduje się w nowopowstałym budynku mieszczącym się zaraz obok Hotelu. Można w nim kupić niezwykłe przedmioty, które stanowić będą piękną i unikatową pamiątkę z pobytu w naszym obiekcie. W ofercie znajdują się m.in. urocze i ręcznie szyte maskotki, w których zakocha się każdy maluch. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością, dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz nowoczesnym stylem i nawiązaniem do natury.

Sklep będzie również wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich rodziców, którzy będą chcieli zakupić artykuły niezbędne do codziennej pielęgnacji dziecka. Już nigdy nasi Goście nie będą musieli martwić się skończeniem paczki pampersów, zgubieniem szczoteczki do zębów czy brakiem kremu przeciwko komarom. Ponadto będzie tu można znaleźć inne produkty, takie jak kąpielówki, ręczniki, płaszcze przeciw deszczowe czy pistolety na wodę.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij