Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Kucyki Royal i Pony już w Bacówce!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Kucyki Royal i Pony już w Bacówce!

06 sierpnia 2019

Powiększyła się rodzina zwierzątek mieszkających w Bacówce! Do psa Bachusa, słodkich króliczków oraz uroczych baranków dołączyły dwa kucyki. Ich imiona – Royal i Pony – nawiązują do powstającej nowej marki odzieży jeździeckiej, która będzie dostępna już wkrótce.

Przebywająca na terenie Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** wyjątkowa Drużyna Kucyków to dumne, piękne i energiczne zwierzęta. Nasze kucyki kochają wolność oraz pyszne przekąski. Odwiedzając kucyka spójrz w jego głębokie oczy kryjące się za wspaniałą grzywą!

Imiona koników nawiązują do nazwy Royal Pony – nowej marki sprzętu jeździeckiego, która wyróżnia się na tle konkurencji oryginalnymi projektami produktów. Sekretem stojącym za marką jest inspiracja jej powstania, której źródłem jest wielka miłość małej Julki do koni. Nowe artykuły i odzież jeździecka już niedługo zadebiutują na polskim rynku, ale już teraz marka posiada dwójkę wyjątkowych, czterokopytnych ambasadorów – są to właśnie mieszkające w Bacówce kucyki Royal oraz Pony!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij