Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Pierwszy zimowy ogród świąteczny na Podkarpaciu

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Pierwszy zimowy ogród świąteczny na Podkarpaciu

20 grudnia 2018

Zbliżają się święta, a razem z nimi pojawia się więcej choinek, bombek oraz innych dekoracji Bożonarodzeniowych. Hotel Bacówka Radawa & SPA**** postanowił w tym roku wyróżnić się własnym świątecznym ogrodem, do którego zawitać mogą wszyscy Goście Hotelu.

Niezwykła szklarnia Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** przeobraziła się w wyjątkowy Zimowy Ogród. Od samego początku można śmiało nazwać go najczęściej fotografowanym miejscem w całym Hotelu, a świąteczny klimat nadaje mu jeszcze więcej uroku.
- Stworzyliśmy to miejsce, aby nasi Goście poczuli się jak w prawdziwej świątecznej bajce. Szklarnia o każdej porze roku ma swój fantastyczny klimat, a w zimowej scenerii wywołuje jeszcze więcej świątecznych uczuć - mówi Joanna Preisner, właścicielka Hotelu.
Bacówka to hotel znany z dbałości o rodzinną atmosferę oraz największy komfort wypoczynku zarówno rodziców jak i dzieci. Przepyszne kakao dla najmłodszych oraz relaksujący grzaniec dla rodziców wypite w świątecznym ogrodzie to doskonały pomysł na odpoczynek, który na długo jeszcze pozostanie w pamięci.

 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij