Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Właścicielka hotelu Bacówka Radawa & SPA pośród 50 wypływowych kobiet biznesu!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Właścicielka hotelu Bacówka Radawa & SPA pośród 50 wypływowych kobiet biznesu!

18 czerwca 2019

14 czerwca 2019 roku w Hotelu Bellotto***** na warszawskiej starówce odbyła się premiera książki „50 wpływowych kobiet sukcesu”. Joanna Preisner właścicielka znajdującego się na Podkarpaciu Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** została wyróżniona jako jedna z bohaterek książki. Cała akcja miała cel charytatywny - dochód ze sprzedaży książki został przekazany na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

„Pasja jest kobietą, energia jest kobietą, siła jest kobietą” to hasło przewodnie książki „50 wpływowych kobiet sukcesu”.

- Przede wszystkim chciałabym podziękować za wyróżnienie i możliwość pojawienia się w gronie 50 kobiet sukcesu. Cieszę się, że mam możliwość wesprzeć kolejną akcję charytatywną. Misją Wiosek Dziecięcych jest sprawienie aby każde dziecko dorastało w rodzinnym środowisku, otoczone miłością, szacunkiem i poczuciem bezpieczeństwa. Dla mnie jest to niezwykłe ważne i bliskie, ponieważ jestem matką trójki dzieci. Zawsze staram się wspierać podobne akcje charytatywne i promować takie działania wśród moich znajomych, - mówi Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Wśród znanych osób na stronach książki znalazły się m.in. dr. Irena Eris, pisarka Katarzyna Grochola, aktorka Natasza Urbańska, kreatorka mody Ewa Minge, które podzieliły się swoimi historiami na kolejnych stronach. Gala została zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”, a poprowadził  ją Jacek Borkowski.

Bohaterki książki zostały zaproszone na scenę po odbiór pamiątkowych dyplomów z podziękowaniami od Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i redakcji magazynu Businesswoman & life wraz z upominkiem od Wydawnictwa Literackiego w postaci książki Pani Katarzyny Grocholi „Zranić Marionetkę”, która niedawno miała swoją premierę.

Podczas gali w wyniku licytacji cennych prezentów od partnerów wydarzenia została zebrana kwota 38100 zł, która w całości została przekazana na rzecz Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i wspomoże jej bieżącą działalność.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij