Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Mama-Hotelarz – wystartował blog Joanny Preisner

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Mama-Hotelarz – wystartował blog Joanny Preisner

06 sierpnia 2019

Właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** rozpoczęła swoją przygodę z blogiem, na którym promować będzie prorodzinne rozwiązania w hotelach oraz dzielić się swoim doświadczeniem oraz wiedzą hotelarską. Blog można już śledzić na stronie mamahotelarz.pl.

- Bazując na wiedzy wynikającej z prowadzenia hotelu i własnym doświadczeniu bycia matką, postanowiłam założyć bloga, na którym zajmować się będę standardami panującymi w hotelach dla rodzin – mówi Joanna Preisner, autorka bloga oraz właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, prywatnie mama 3 dzieci. – Zbadam każdy zakątek hotelowy i pokażę, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze hotelu na pobyt z dziećmi. Co świadczy o tym, że obiekt jest odpowiednio dostosowany na przyjęcie dzieci? Dlaczego warto wybrać polski ośrodek? O co powinien zadbać hotel, aby ułatwić życie rodzinom planującym podróż? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziecie na blogu Mama-Hotelarz!

W pierwszym wpisie Co znaczy „hotel przyjazny dzieciom”? omówiony został problem z rozumieniem prorodzinności, która bardzo często ogranicza się tylko do wprowadzeniu niewielkich udogodnień czy wstawienia kolorowego stoliczka oraz kolorowanek. Tymczasem jak przekonuje autorka bloga, obiekt reklamujący się jako przyjazny dzieciom, powinien mieć kompleksową strategię oraz wprowadzać rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie najmłodszym i ich rodzicom na każdym możliwym polu. W kolejnym wpisie poruszona zostanie kwestia zasady C U P w hotelu stosującym strategię prorodzinną w zastosowaniu do najmłodszych gości, w przyszłości planowane są również materiały wideo.

Wszystkich zainteresowanych tematyką hoteli dla dzieci serdecznie zapraszamy do śledzenia strony: mamahotelarz.pl

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij