Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Ferie z Bacówką online!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Ferie z Bacówką online!

28 grudnia 2020

Bacówka nigdy nie zapomina o swoich Gościach! Chociaż w tym roku nie możemy spędzić fizycznie razem tego okresu, to wciąż możemy pozostać w kontakcie on-line! Właśnie dlatego chcieliśmy serdecznie zaprasić na nasz Facebook oraz do dołączania do zaplanowanych wydarzeń, które przypomną o organizowanych przez nas programach. Spotkania będą emitowane na żywo, ale zostaną również później udostępnione na naszym kanale YouTube – zachęcamy do subskrypcji! Dzięki temu nie będziecie obawiać się, że coś przegapicie!

Co przygotowaliśmy?

  • Program animacji on-line Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** - "Ferie do góry nogami" – które poprowadzą Bacuś i animatorzy. W harmonogramie znajdują się szczegółowe informacje dotyczącego tego, jakie materiały należy wcześniej przygotować, aby dziecko mogło w pełni skorzystać z interaktywnych warsztatów!
  • Internetową Strefę Rodzica, w ramach której przygotowaliśmy tematyczne spotkania dotyczące przygotowywania kawy i herbaty, pielęgnacji skóry, sztuki łączenia wina z jedzeniem oraz przygotowywania drinków.
  • Dobranocki! Bacuś wybrał dla swoich małych przyjaciół najfajniejsze bajki – serdecznie na nie zapraszamy!

Spędź z Bacówką magiczne ferie – niezależnie od sytuacji. To najlepszy wybór zarówno dla dziecka, jak i rodziców!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij