Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Wspaniała impreza z okazji 3 urodzin Bacówki!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Wspaniała impreza z okazji 3 urodzin Bacówki!

06 sierpnia 2020

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** 13 sierpnia kończy 3 lata! To doskonała okazja, aby zorganizować wyjątkową zabawę, która odpowiednio uczci to wydarzenie. Jak zwykle przygotowaliśmy całą masę atrakcji, które trafią w gusta zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wszystkich tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w zabawie, zapraszamy na facebookową transmisję online na żywo, którą poprowadzi znana piosenkarka Magda Steczkowska.

- Czas szybko leci, wydawałoby się, że dopiero co otwieraliśmy Bacówkę, a dziś możemy świętować 3 rok jej funkcjonowania. Aż trudno mi uwierzyć, że w tak krótkim czasie udało tak wiele zrobić i z nowego wówczas obiektu stworzyć pierwszy czterogwiazdkowy hotel dla dzieci w Polsce, który będzie rozpoznawalny na terenie całego kraju – mówi Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. – Tym bardziej chcemy uczcić urodziny naszego obiektu, dlatego planujemy na 13 sierpnia naprawdę wyjątkową imprezę! Będzie się działo!

W ramach urodzin Bacówki zaplanowano wiele wspaniałych atrakcji. Wśród nich znajduje się wielka urodzinowa loteria, spektakle oraz wieczorna dyskoteka dla dzieci, a także degustacja kawy z baristą dla dorosłych. Nie zabraknie również smacznych posiłków. Dodatkowo o godzinie 20:00 wywiadu Magdzie Steczkowskiej udzielą Joanna oraz Paweł Preisner – właściciele Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Wywiad będzie też transmitowany online.

Przy okazji zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w urodzinowym Bacówkowym konkursie! Szczegóły można znaleźć na naszych fanpage’ach na Facebooku oraz Instagramie.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij