Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Zimowy Ogród i lodowisko ponownie w Bacówce!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Zimowy Ogród i lodowisko ponownie w Bacówce!

01 grudnia 2020

Wraz z nadejściem chłodniejszych miesięcy, w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** ponownie otwarte zostanie lodowisko, a nasza szklarnia zamieni się w Zimowy Ogród. To już dla nas tradycyjne atrakcje sezonowe, które otwarte będą od 5 grudnia. Zasady funkcjonowania lodowiska zostały dostosowane do niezbędnych obecnie zasad bezpieczeństwa zdrowotnego.

 

- Zima to taki okres, kiedy można przygotować wyjątkowe atrakcje niedostępne podczas całej reszty roku. Staramy się w pełni wykorzystać ten czas dlatego również w tym roku nie może zabraknąć u nas lodowiska – mówią właściciele obiektu. –Zapewnia ono możliwość przyjemnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. To dobra okazja, aby być aktywnym również zimą i przynajmniej na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków.

Lodowisko to kolejna atrakcja, która uświetnia naszym Gościom pobyt w Hotelu. Jest ono otwierane każdej zimy i dostępne w godzinach 10:00-20:00. Niezbędny żeton wstępu jest do zakupu w recepcji – w miejscu tym można również wypożyczyć niezbędny sprzęt do skorzystania z lodowiska.

Oprócz lodowiska, sezonową metamorfozę przejdzie również nasza szklarnia, która zamieni się w przepiękny i klimatyczny Zimowy Ogród. To doskonałe miejsce do cieszenia się bieżącą chwilą oraz wykonania niezapomnianych zdjęć.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z lodowiska oraz odwiedzenia Zimowego Ogrodu!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij