Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Restauracja Ferula na liście Poland 100 Best Restaurants po raz drugi z rzędu

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Restauracja Ferula na liście Poland 100 Best Restaurants po raz drugi z rzędu

31 października 2019

Miło nam poinformować, iż nasza restauracja Ferula została wyróżniona, jako jedna z najlepszych w Polsce, otrzymując nagrodę GRAND AWARD – 3 WIDELCE! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że zostaliśmy nagrodzeni przez Poland 100 Best Restaurants po raz drugi z rzędu.  
 

W tym roku przeszkoleni, anonimowi inspektorzy odwiedzili, a następnie ocenili 845 restauracji, przyznając punkty m.in. za  jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji. Finał IX edycji elitarnego przewodnika Poland 100 Best Restaurants odbył się w Pałacu Tłokinia.

W aktualnej sezonowej karcie jesiennej restauracji Ferula królują takie dania jak łosoś MOWI, jeleń z kaszanką, burakiem, chrzanem i podgrzybkiem, jesiotr z kaszą jęczmienną, marchewką, szpinakiem i czarnym czosnkiem czy też absolutnie nowe desery, takie jak słony karmel czy jogurt z yuzu. 

Ferula to ciesząca się uznaniem gości i krytyków kulinarnych restauracja Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Ideą poświęconą Feruli od początku jej istnienia jest nowoczesne podejście do tradycyjnych przepisów oraz czerpanie z darów natury i produktów ekologicznych od regionalnych dostawców. 

Zobacz na mapie

Zapisz się na Newsletter!

Zniżka 5% na rezerwacje bezpośrednie* po zapisaniu się na newsletter

*rezerwacje dokonane telefonicznie, mailowo, bezpośrednio w hotelu bądź przez Facebooka. Przy dokonaniu rezerwacji należy podać adres e-mail.
<p>Zapisz się na Newsletter!</p>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij