Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Niezapomniane urodziny? Tylko w Bacówce!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Niezapomniane urodziny? Tylko w Bacówce!

25 lutego 2020

Super zabawy, różnorodne atrakcje, spełnianie marzeń i zachcianek – tak właśnie wygląda przepis na udane urodziny! Jak jednak spełnić te wszystkie wymagania? Najlepiej w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, który jest prawdziwym rajem dla dzieci!

W takim dniu jak urodziny, dziecko nie może się nudzić! A w tym aspekcie maluchy są bardzo wymagające – w jednej chwili chcą zjeżdżać na zjeżdżalni, budować zamki z klocków, karmić zwierzęta, oglądać bajkę, pojeździć na rowerze, poczytać książeczki czypograć w piłkarzyki! Na wszystkie te ewentualności gotowa jest Bacówka – Hotel stworzony przez dzieci dla dzieci! Każda przestrzeń Hotelu dostosowana jest do  najmłodszych,stanowiąc bezpieczne i przyjazne miejsce do fantastycznej zabawy. Na jego terenie znajduje się m.in. Sala Kinowa, Pokój Klocków, Kącik Małego Czytelnika, mini-zoo, place zabaw czy wypożyczalnia sprzętów! 

Podczas urodzin w naszym obiekcie nie zabraknie również spontanicznych animacji i integracji! Profesjonalni Kids Concierge zapewnią nie tylko opiekę, ale również okazję to wspólnej aktywności wszystkich zaproszonych na urodziny dzieci. Nie można zapomnieć również o naszej hotelowej maskotce Bacusiu, który bardzo chętnie weźmie udział w zabawach. Można również zrobić sobie z nim zdjęcie, które stanie się namacalną pamiątką z tego wyjątkowego dnia!

Urodziny w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** to pewność spędzenia doskonałych i niezapomnianych urodzin, które będą wypełnione po brzegi atrakcjami! Zorganizuj urodziny, które Twoje dziecko spędzi z ciągłym uśmiechem na twarzy i które zapamięta do końca życia. Nie ma co się wahać – w końcu na kolejną taką okazję trzeba będzie czekać cały okrągły rok!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij