Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Otwarcie lodowiska 15 grudnia!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Otwarcie lodowiska 15 grudnia!

03 grudnia 2019

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** pragnie poinformować, że 15 grudnia w godzinach 13:00-16:00 odbędzie się inauguracyjne otwarcie lodowiska. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Gościem specjalnym będzie Oliwier Szot, uczestnik drugiej edycji The Voice Kids Poland.

W ramach imprezy na lodowisku pojawią się maskotki, a czas najmłodszym zapełnią zabawami profesjonalni animatorzy. Całości dopełni muzyka puszczana przez profesjonalnego DJa.

- Zima to taki okres, kiedy można przygotować wyjątkowe atrakcje niedostępne podczas całej reszty roku. Staramy się w pełni wykorzystać ten czas, a że staramy się ponadto ciągle rozwijać nasz obiekt, dlatego w tym roku postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o lodowisko – mówi Rafał Jułga, dyrektor Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. – Otwarciu towarzyszyć będzie dedykowane wydarzenie pełne dodatkowych atrakcji, a na całą imprezę zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Impreza będzie otwarta dla wszystkich, nie tylko gości naszego hotelu.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Oliwier Szot, uczestnik drugiej edycji The Voice Kids Poland, który swoimi występami skradł serca jurorów i widzów.

Nasze lodowisko dostępne będzie od 15 grudnia do marca dla wszystkich gości hotelu oraz klientów restauracji.

Koszty wypożyczenia: dotyczy 1/h dla gości hotelu oraz restauracji

·        Jeździki –15,00 /szt

·        Łyżwy –15,00/szt

Koszt wypożyczenia dla gości z zewnątrz 1/h  +dodatkowy koszt kaucji 50,00 zł

·        Łyżwy 30,00 zł /szt

·        Jeździk 15,00z ł/szt

Lodowisko jest czynne każdego dnia od godziny 10:00 do 20:00.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij