Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Z domu PRO100 do Bacówki! 100P kwarantanna! Czekamy na Was!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Z domu PRO100 do Bacówki! 100P kwarantanna! Czekamy na Was!

29 kwietnia 2020

Uwaga! Pierwsze 100 osób, które dokonają rezerwacji na noclegi i zrealizują je od 4 maja do 23 czerwca 2020 roku otrzymają rabat 20%* na noclegi w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. 

Złap okazję – pierwsze 100 rezerwacji w wyjątkowej cenie.

Zawitaj do Bacówki, która usytuowana jest w samym sercu natury, wśród malowniczych podkarpackich lasach w niewielkiej miejscowości Radawa. Poczuj energię przyrody, posłuchaj śpiewu ptaków oraz całą rodziną spędź wyjątkowe chwile podczas spacerów lub wyjazdów rowerowych leśnymi ścieżkami.

Każdemu z nas bardzo brakuje właśnie tych wyjątkowych chwil na świeżym powietrzu, aktywności fizycznej na otwartych przestrzeniach oraz po prostu oderwania się od rzeczywistości.

Na terenie obiektu znajdują się niezależne klimatyczne domki, które zapewniają każdemu Gościowi osobisty komfort i bezpieczeństwo. Możesz zorganizować u nas grillowanie lub po prostu rodzinny piknik. Nasz Hotel to maksymalnie bezpieczne warunki pobytu dla każdego z Gości.

To wszystko oraz wiele innych atrakcji dla Ciebie i całej Twojej rodziny w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

*Rabat dotyczy noclegów zrealizowanych w okresie od 4 maja do 23 czerwca 2020 roku. 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij