Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Bacówka – miejsce udanych spotkań biznesowych

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Bacówka – miejsce udanych spotkań biznesowych

11 września 2019

Spotkanie potencjalnych wspólników i partnerów biznesowych to jeden z kluczowych momentów na początku współpracy. To właśnie wtedy pojawiają się wstępne ustalenia oraz tworzona wizja wspólnych działań. Niezwykle ważnym jest, aby przebiegało ono w jak najlepszej atmosferze, sprzyjającej osiągnięciu porozumienia. Takie warunki zapewnić może Hotel Bacówka Radawa & SPA****, pozwalając tym samym na prowadzenie niezwykle owocnych rozmów.

Cisza i spokój, urokliwa okolica, profesjonalizm obsługi, zaplecze konferencyjne, smaczne jedzenie, możliwość rezerwacji noclegu oraz oferta Strefy Relaksu – wszystko to znaleźć można w jednym miejscu, którym jest Hotel Bacówka Radawa & SPA****. Nasz obiekt kompleksowo zaspokaja wszelkie potrzeby wynikające z organizacji spotkania biznesowego oraz spełni wymagania nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych.

Spotkanie w restauracji Ferula

Ferula to doskonałe miejsce dla spotkań. Kameralna atmosfera, niezwykły klimat oraz doskonałe jedzenie pozwolą skupić się na szczegółach rozmów biznesowych oraz osiągnięciu satysfakcjonujących ustaleń. Najwyższą jakość serwowanych dań zapewnia hotelowa restauracja, która cieszy się uznaniem gości oraz krytyków kulinarnych. Potwierdzają to przyznawane jej liczne wyróżnienia – Ferula została opisana na łamach publikacji Gault&Millau Polska 2019, zwanego powszechnie Żółtym Przewodnikiem, oraz znalazła się w prestiżowym gronie Poland TOP 100 Best Restaurant.

Dodatkowe możliwości

Spotkanie biznesowe nie musi ograniczać się wyłącznie do rozmów o interesach, może być również szansą na zacieśnienie więzi międzyludzkich z partnerem biznesowym oraz okazją do wypoczynku. W Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** można zorganizować dodatkowe atrakcje, takie jak wieczorne ognisko, godzinny przejazd bryczką lub saniami (minimum 10 osób) czy wejście do Strefy Relaksu z bogatą ofertą masaży. Dzięki organizacji tego typu dodatkowych aktywności spotkanie biznesowe w Bacówce będzie jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem, które zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Nocleg

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** gwarantuje bogatą i zróżnicowaną ofertę noclegową. Zarezerwować można wyjątkowe i klimatyczne Domki Osada, Domy Modern Folk oraz apartamenty hotelowe, które spełnią najwyższe oczekiwania każdego gościa. Dodatkowo osoby spędzające noc na terenie naszego obiektu otrzymają w cenie noclegu śniadania, siłownię, bezpłatny parking oraz wi-fi, dzięki czemu nasi partnerzy otrzymają niezbędny pakiet pozwalający nie tylko załatwić kwestie zawodowe, ale również zrelaksować się po udanych rozmowach.

Wierzymy, że dzięki niezwykłemu urokowi Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** oraz najwyższemu profesjonalizmowi obsługi każde spotkanie biznesowe odbywające się w naszych progach zakończy się korzystnymi dla obu stron ustaleniami oraz wspólną wizją zawodowych sukcesów!

 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij