Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Bacusiowa Akademia Gotowania - książka kucharska już do kupienia!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Bacusiowa Akademia Gotowania - książka kucharska już do kupienia!

26 lipca 2021

Nasze dzieciaki znowu zaszalały! Biegając po kuchni, rozlewając mleko, oblizując łyżeczki ze słodkiej masy, wcielając się w szefa kuchni uznały, że… pora skonsumować ich wieloletnie doświadczenia kulinarne i wydać książkę kucharską!

Doprawdy dziecięca wyobraźnia nie zna ograniczeń! Maluchy zawsze unikają pesymizmu i szukają sposobów na realizację swoich marzeń. Wystarczy tylko ruszyć ich tokiem rozumowania i… i tak właśnie powstała nasza publikacja! Tak naprawdę jest to bowiem wyjątkowa książka kucharska stworzona przez dzieci dla dzieci oraz mamy, które dla swoich pociech szukają co dnia nowych smaków.

Przygotowaliśmy wybór najsmaczniejszych dań, potraw i przysmaków, które będą rajem dla podniebienia zarówno dla najmłodszych, ale i starszych. Oczywiście zadbaliśmy również o kilka kluczowych kryteriów. Wiedzieliśmy, że nasze przepisy muszą być zdrowe oraz łatwe w przygotowaniu. Nasze dzieciaki zmieniły się z kucharzy w krytyków kulinarnych, którzy oceniali poszczególne aspekty dań. W ten sposób dokonaliśmy wyboru najlepszych propozycji, które można wykorzystać w kuchni podczas rodzinnego gotowania i cieszyć się ich smakiem bez wyrzutów sumienia! A pamiętajmy, że wspólne spędzanie czasu przy gotowaniu to doskonały sposób na zacieśnienie rodzinnych więzi oraz okazja dla najmłodszych do nauki wielu przydatnych umiejętności!

Gdzie zakupisz książkę kucharską Bacusiowa Akademia Gotowania?

Recepcja

Sklepik FB

Sklepik hotelowy

Bar

Serdecznie zachęcamy do zakupu książki!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij