Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Hakerzy obniżyli ceny w hotelu

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Hakerzy obniżyli ceny w hotelu

28 lutego 2020

W system sprzedaży jednego z hoteli w Polsce pojawił się błąd error 404 , który automatycznie obniża ceny na pobyty w marcu. Z atrakcyjnych cen można skorzystać rezerwując pobyt w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Informacje o cyberatakach na strony różnych instytucji pojawiają się w Internecie nawet kilka razy w roku, ale system hotelowy został w Polsce zhakowany po raz pierwszy. Jak można przeczytać w komentarzach publikowanych internautów, atrakcyjne ceny dostępne są dla wszystkich, a uiszczenie niższych kwot jest naprawdę respektowane przez hotel.

- Jesteśmy słowni, więc skoro są takie informacje na naszej stronie internetowej, to zamierzamy przyjmować kwoty według określonej tam taryfy. Nasi Goście mogą skorzystać z takiej okazji, skutki zhakowanego systemu przyjmujemy na siebie – mówią właściciele Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Aby skorzystać z wyjątkowej okazji wystarczy dokonać rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej bacowkaradawa.pl. Przykładowe ceny, które można znaleźć w zhakowanym systemie za jednodniowy pobyt prezentują się następująco:

  • Domki osada 280 zł/2 osoby ze śniadaniem (cena regularna: 400 zł)
  • Comfort 250 zł/2 osoby ze śniadaniem (cena regularna: 350 zł)

Aby trafić na najbardziej atrakcyjną okazję, warto sprawdzać ceny za pobyt na bieżąco, ponieważ błąd error 404 już niejednokrotnie zmieniał wartość poszczególnych ofert. Jak udało nam się dowiedzieć, jedna z rodzin wynajęła apartament hotelowy nawet o 1 000 zł taniej!

Jak twierdzą programiści odpowiedzialni za naprawę strony, niższe ceny dostępne będą do końca marca, kiedy to zostaną zakończone prace mające na celu usunięcie błędu error 404 z systemu.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij