Bacówka Radawa & Spa, Radawa
DZIEŃ DOBRY TVN PONOWNIE W BACÓWCE!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

DZIEŃ DOBRY TVN PONOWNIE W BACÓWCE!

08 czerwca 2020

W ostatnią niedzielę Hotel Bacówka Radawa & SPA**** gościł na swoim terenie ekipę programu Dzień Dobry TVN. Relację z Bacówki wraz z prognozą pogody poprowadziła dziennikarka i prezenterka – Dorota Gardias, a podczas wywiadu na temat turystyki rodzinnej opowiedziała Joanna Preisner – właścicielka Hotelu. 

Podczas prowadzonych relacji nie zabrakło widoków z hotelowej Strefy Relaksu, zagrody ze zwierzątkami i występu artystycznego Magdy Steczkowskiej i Piotra Królika – częstych gości Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Spontaniczną gwiazdą okazał się jednak jeden z króliczków, który podczas emisji na żywo wskoczył na kolana prowadzącej – Doroty Gardias. Ale to nic dziwnego: w końcu w Bacówce króluje natura!

Dziennikarka TVN przeprowadziła również wywiad z właścicielką Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** – Joanną Preisner. Opowiedziała ona o procedurach bezpieczeństwa wprowadzonych w obiekcie, aktualnych trendach turystycznych, przyszłości całej branży, a także przedstawiła prorodzinne rozwiązania, które są cechą charakterystyczną całej Bacówki.

Dzień Dobry TVN jest niezwykle popularnym programem śniadaniowym emitowanym antenie stacji TVN. Jego cechą charakterystyczną są fragmenty programu realizowane w tzw. studiach plenerowych z różnych, malowniczych zakątków Polski. Niedzielna emisja była już drugą realizowaną w Bacówce – poprzednim razem wszystko odbyło się 28 lipca 2019 roku. Jak widać nasz Hotel doskonale sprawdza się w roli studia plenerowego DD TVN!

Zobacz na mapie

Zapisz się na Newsletter!

Zniżka 5% na rezerwacje bezpośrednie* po zapisaniu się na newsletter

*rezerwacje dokonane telefonicznie, mailowo, bezpośrednio w hotelu bądź przez Facebooka. Przy dokonaniu rezerwacji należy podać adres e-mail.
<p>Zapisz się na Newsletter!</p>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij