Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Wspólne sprzątanie lasów Radawy

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Wspólne sprzątanie lasów Radawy

09 kwietnia 2021

Właściciele domków letniskowych usytuowanych w Radawie organizują w najbliższą sobotę wspólne sprzątanie lasów, a do akcji włącza się również Hotel Bacówka, który zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej inicjatywie. Start akcji o godzinie 10:00 spod wspomnianego hotelu.

Okoliczne radawskie lasy w ostatnich czasach cierpią z powodu zaśmiecenia. Problem ten dostrzegli właściciele domków letniskowych, dlatego postanowili rozwiązać go własnymi siłami. Inicjatywę postanowili wesprzeć również właściciele hotelu zlokalizowanego w tej miejscowości.

Radawa słynie z niezwykłej przyrody, wysokiej zawartości jodu w powietrzu oraz malowniczych lasów sosnowych. Właśnie dlatego szczególnie warto zadbać o te dary natury, aby mogły nimi się cieszyć również kolejne pokolenia. Dołączając do akcji można pomoc planecie w tym szczególnie ciężkim dla wszystkich czasie. Uczestnictwo w inicjatywie będzie także okazją dla zdrowego ruchu na świeżym powietrzu, który jest obecnie tak bardzo wszystkim potrzebny.

Zbiórka w sobotę 10 kwietnia pod Hotelem Bacówka o godzinie 10:00. Warto zabrać ze sobą ciepłe ubranie oraz solidne buty. Na uczestników akcji czekać będzie gorąca herbata i mała przekąska, która pozwoli nabrać sił do sprzątania lasu!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij