Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Jak zima to i lodowisko w Bacówce!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Jak zima to i lodowisko w Bacówce!

20 listopada 2020

Nadchodzą chłodniejsze miesiące, dlatego w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** już 5 grudnia ponownie zostanie otwarte lodowisko. To już dla nas tradycyjna atrakcja sezonowa, z której mogą korzystać nasi Goście!

- Zima to taki okres, kiedy można przygotować wyjątkowe atrakcje niedostępne podczas całej reszty roku. Staramy się w pełni wykorzystać ten czas dlatego również w tym roku nie może zabraknąć u nas lodowiska – mówią właściciele obiektu. – Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspaniałej zabawy, która przyniesie wiele frajdy nie tylko najmłodszym, ale będzie również przyjemnym spędzeniem czasu przez rodziców. To naprawdę świetna okazja do spędzenia wspólnego czasu całą rodziną.

Lodowisko to kolejna atrakcja, która uświetnia naszym Gościom pobyt w Hotelu. Jest ono otwierane każdej zimy. Niezbędny sprzęt do skorzystania z lodowiska można wypożyczyć w recepcji.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij