Bacówka Radawa & Spa, Radawa
W Bacówce została otwarta Farma Dyniowa!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

W Bacówce została otwarta Farma Dyniowa!

01 października 2019

Od lat niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych, zaczynają niedawno znajdować swoich fanów również w Polsce. Farmy Dyniowe – bo o nich mowa – stają się kolejnym atutem wykorzystywanym przez miejscowości turystyczne. Jedna z nich otwarta została na terenie naszego Hotelu.

- Jesień to piękna pora roku, która wciąż jednak skrywa przed nami wiele tajemnic oraz niewykorzystany potencjał  – mówi Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** oraz pomysłodawczyni stworzeni farmy dyniowej. – Dynie to niezwykłe warzywa, posiadające doskonałe wartości zdrowotne, a także, co może wydawać się zaskakujące, będące wyjątkowo wdzięcznym obiektem do fotografowania. Nic dziwnego, że od lat stanowią one rozpoznawalny na całym świecie symbol Halloween.

Mieszcząca się w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** Farma Dyniowa to nie tylko pole uprawne, ale zaaranżowana przestrzeń w amerykańskim stylu wypełniona licznymi atrakcjami. W jej ramach można zagrać w dyniowe kręgle, porzucać krążkiem do celu, najmłodsi mogą pobawić się w specjalnej „piaskownicy” wypełnionej kukurydzianymi ziarnami czy spędzić czas w stylizowanej szklarni.

Farma Dyniowa będzie otwarta dla naszych gości przez cały okres jesienny. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij