Bacówka Radawa & Spa, Radawa
Dzień Dobry TVN w Bacówce!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
+48 530 530 511

Dzień Dobry TVN w Bacówce!

30 lipca 2019

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** gościł w ubiegły weekend ekipę pracującą przy popularnym programie Dzień Dobry TVN. Relację z Bacówki wraz z prognozą pogody poprowadziła dziennikarka i prezenterka – Dorota Gardias, a gościem specjalnym była znana piosenkarka Magdalena Steczkowska.

Dzień Dobry TVN to niezwykle popularny magazyn poranny emitowany na antenie stacji TVN. Jego cechą charakterystyczną są fragmenty programu realizowane w tzw. studiach plenerowych z różnych, malowniczych zakątków Polski. W ramach 1191 odcinka programu, który został wyemitowany 28 lipca, ekipa Dzień Dobry TVN zawitała w progach wyjątkowego Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Podczas prowadzonych relacji nie zabrakło widoków z hotelowej szklarni, króliczarni oraz zagrody z barankami. Dziennikarka TVN przeprowadziła również wywiad z częstym gościem Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** – znaną piosenkarką Magdaleną Steczkowską. Gwiazda podkreśliła w wypowiedzi niepowtarzalne atuty Bacówki – nastawienie na całe rodziny z dziećmi, liczne atrakcje oraz organizowane animacje dla najmłodszych, udogodnienia dla rodziców oraz możliwość spokojnego wypoczynku w gronie najbliższych. Dodatkowo na dobry początek dnia Magdalena Steczkowska razem z Marcinem Wyrostkiem prosto z Bacówki wykonała przepiękną piosenkę pt. „Lady”.

Popularna wokalistka zaskoczyła zresztą nie tylko popisem artystycznym, ale również ogromną dozą spontaniczności, kiedy postanowiła przed kamerami wskoczyć do basenu zewnętrznego mieszczącego się przy Hotelu.

Wideo z programu Dzień Dobry TVN wyemitowanego 28 lipca 2019 roku można obejrzeć klikając w linki poniżej:

Dzień Dobry TVN (część I)

Dzień Dobry TVN (część II)

Dzień Dobry TVN (część III)

Dzień Dobry TVN (część IV)

Dzień Dobry TVN (część V)

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij